انواع دستگاه های قالیشویی مکانیزه

دستگاه شستشوی اتوماتیک دارای سه عدد فلچه دیسکی که باعث هر چه تمیز ترشستن فرش میشود که به صورت خطی روی فرش حرکت کرده وباعث از بین رفتن هر لکه ای میشود وفرچه سه متری استوانه ای باعث میشود که خواب فرش حفظ شود وهر گونه مواد وخاک که در ته فرش است را بیرون میکشد.

دستگاه شستشوی دستی یا پلیشر که دارای ۲ عدد فلچه دیسکی می باشد که به صورت دستی روی فرش به حرکت در میاید که باعث هر چه تمیز تر شستن فرش می شود و هیچ گونه آسیبی به فرش نمیرساند.

دستگاه آبگیر لوله‌ای (سانتریفیوژ)،بعد از شستشوی فرش با دستگاه اتوماتیک و بعد از آبکشی کامل فرش را لول کرده وفرش به صورت لول در داخل این دستگاه قرا داده میشود وبا سرعت ۱۳۵۰دور بر دقیقه میچرخد (همانند لباس شویی) وبعد از مدت چند دقیقه آب فرش به اندازه ۹۵%گرفته میشود.

ثبت سفارش در قالیشویی شهربانو

۰۲۱۴۴۳۶۳۶۹۹
۰۲۱۴۴۴۲۹۷۴۰
۰۲۱۲۲۰۰۰۹۵۱
۰۲۱۸۸۹۵۱۳۱۲
۰۲۱۷۷۷۰۷۳۴۱
۰۲۱۶۶۰۸۴۷۰۷

ثبت سفارش آنلاین

قالیشویی مکانیزه شهربانو در تهران ، از دستگاه های نامبرده استفاده نموده و این دستگاه ها هیچ گونه مشکلی برای فرش های مشتریان عزیز پیش نیاورده اند. چه بسا در میزان رضایتمندی مشتریان ما تاثیر بسزایی گذاشته و خرسندیم که توانسته ایم با روش های مدرن و دستگاه های مناسب لبخند رضایت بر لبان مشتریان عزیزمان بیاوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *