اعلاشویی با شستشوی معمولی چه تفاوتی دارد؟

تفاوت  بارز و مهم بین اعلاشویی و شستشوی معمولی فرش در تعداد دفعات شستن فرش است. در شستشوی معمولی فرش یکبار شسته می شود اما در اعلاشویی امر شستشو به درخواست مشتری دوبار انجام می شود. در فرش هایی که مدت زیادی است شسته نشده اند و یا در معرض رفت و آمد زیادی هستند، نیاز به دفعات شستشو بیشتر احساس می شود. همچنین افرادی که حیوان خانگی در منزل نگهداری می کنند یا کودک نوپا در خانه دارند، تمایل به اعلاشویی فرش خود دارند.

عامل تفاوت دیگر، شوینده هایی است که در اعلاشویی به کار می روند. در این شیوه با استفاده از نرم کننده های مخصوص فرش، نرمی و لطافت اولیه فرش به آن بازگردانده شده و فرش های زبر و سخت، نرم می شوند. مایعاتی که در شستشوی فرش به شیوه اعلاشویی به کار می روند، به حفظ کیفیت فرش کمک کرده و عمر بیشتر آن را تضمین می کنند. در این روش در صورت لزوم، سفیدشویی و همچنین لکه برداری از فرش نیز برای مشتریان خاص و ارجمند قالیشویی خوشنام صورت می گیرد.

 ثبت سفارش اعلاشویی در قالیشویی شهربانو

۰۲۱۴۴۳۶۳۶۹۹
۰۲۱۴۴۴۲۹۷۴۰
۰۲۱۲۲۰۰۰۹۵۱
۰۲۱۸۸۹۵۱۳۱۲
۰۲۱۷۷۷۰۷۳۴۱
۰۲۱۶۶۰۸۴۷۰۷

ثبت سفارش آنلاین

مراحل اعلاشویی فرش چیستند؟

  1. در مرحله اول اعلاشویی، فرش مانند شیوه معمولی شسته می شود. با این تفاوت که در این روش از مواد شوینده موغوب تر و با کیفیت تر استفاده می گردد.
  2. در مرحله بعد عملیات لکه برداری انجام می شود. در این عملیات وجود هرگونه لکه روی فرش توسط کارشناسان قالیشوییش شهربانو با دقت بررسی شده و در صورت لزوم هر نوع لکه چربی، چای، لاک ناخن و … با مواد مخصوص پاک می شوند.
  3. در مرحله آخر تار و پود فرش با مواد مخصوص براق شده و برای خشک کردن فرش نیز از اتو پرس های مخصوص اتوکشی و خشک کردن فرش استفاده می شود. در انتها فرش با بسته بندی شیک در درب منزل تحویل مشتریی های گرانقدر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *